Warto posłuchać

Duchowy fitness...

... to taki pokarm dla duszy i serca. Jest to zakładka na naszej stronie internetowej, gdzie zamieszczamy linki do inspirujących i ciekawych treści. Każdy z nas potrzebuje pokarmu aby rosnąć i prawidłowo się rozwijać. W zależności czy są to rzeczy zdrowe i pełnowartościowe czy też nie, nasz organizm będzie odpowiednio reagował. Z naszym wnętrzem jest podobnie. Jeśli go nie karmimy wartościowym pożywieniem, możemy tracić poczucie sensu w życiu, czuć się mało wartościowym lub nieużytecznym.
W tej zakładce można znaleźć wiele fascynujących treści, które mogą zachęcić Cię do zmiany życia lub podjęcia jakiegoś działania. Można tu poznać ludzi, którzy swoim życiem świadczą o żywym Bogu i służą innym w zadziwiający sposób, niosąc nadzieję, motywację do życia i Boże cuda...


Portal chrześcijański

www.ibog.pl 

Pod tym adresem kryje się bardo bogato „wyposażony” chrześcijański portal internetowy. Wchodząc na niego, od samej góry, można dostrzec różne zakładki. Polecamy szczególnie czwartą od lewej – „Nauczania”. Mieści się tam długa lista nazwisk niezwykłych ludzi. Każda z tych osób to bohater wiary, są to wiodący nauczyciele duchowi, misjonarze i autorytety z całego świata. Pod każdym nazwiskiem znajdziemy wiele odnośników do nauczań i świadectw Bożego działania. Formy są bardzo urozmaicone -  w postaci tekstów do czytania, audio i video. Polecamy zwłaszcza: Todd White,  Dan Mohler , Torben Søndergaard , Joseph Prince. A  wszystkim kobietom będą zapewne bliskie: Joyce Meyer, Heidi Baker.


LINK --> http://schwroclaw.pl

Link do serii nauczań wyjaśniających w bardzo przystępny i obrazowy sposób kolejne rozdziały Biblii. W bardzo interesujący sposób ujęte jest w nich tło historyczne wszystkich znaczących wydarzeń w Biblii, jak również ich duchowy sens. Nauczania pochodzą ze strony Kościoła Społeczności Chrześcijańskiej we Wrocławiu. Nauczania są ponumerowane i chronologicznie ułożone. Można wysłuchać ich wprost ze strony - poprzez kliknięcie w zakładkę "Słuchaj" lub ściągnąć je na nośnik lub komputer (format mp3) -  poprzez kliknięcie w zakładkę "Pobierz". Oprócz tego przy każdym kolejnym kazaniu znajduję się krotki, zwięzły opis podsumowujący dane nauczanie - zakładka "Prezentacja".