Było

Minęło 10 lat odkąd Pastor Zdzisław Niemiec i Pastorowa Lucyna Niemiec podjęli wyzwanie prowadzenia społeczności w Kościele Zielonoświątkowym w Świebodzicach

Poniżej filmik przygotowany specjalnie z tej okazji:

10 LECIE PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC

10 LECIE PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC


"Niech Wam błogosławi Pan..." tak właśnie zaśpiewały dzieci dla jubilatów, czyli Zdzisława i Lucyny Niemców. A okazja była zacna, bo to już 10 lat jak obieli posadę Pastora i Pastorowej w Świebodzickim zborze Kościoła Zielonoświątkowego. Był tort, były życzenia, nie obeszło się też bez łez wzruszenia.

UROCZYSTOŚĆ - 10 LECIA PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC

UROCZYSTOŚĆ - 10 LECIA PASTORSTWA ZDZISŁAWA I LUCYNY NIEMIEC


Film, który zamieszczamy pomiżej, to przeniesienie wydarzeń sprzed ponad 2 tysięcy lat do czasów współczesnych. Twórcy zastanawiają się, jak narodziny Chrystusa wyglądałyby dzisiaj. Zapraszamy do obejrzenia.

TRUDNE JASEŁKA

TRUDNE JASEŁKAKONFERENCJA "NOWY HORYZONT" 1 KWIECIEŃ 2017 R (FOTO)

Dr. Richard Willam: Misjonarz pochodzący z Singapuru, w wieku 12 lat miał nadprzyrodzone spotkanie z Jezusem Chrystusem i oddał swoje życie, aby podążać za Nim. Dziś pionier działalności ewangelizacyjnej w Tybecie, założyciel organizacji  History Maker International, która zakłada kościoły w wielu krajach Azji, m.in. w Chinach, w Nepalu, na Sri Lance. Jest płomiennym mówcą, a jego służbie towarzyszą uzdrowienia  i cuda.

Pastor Arkadiusz Obcieszko: Dynamiczny kaznodzieja, mówca motywacyjny, ewangelista z pasją poruszający się w ponadnaturalnym wymiarze Ducha Świętego. Współzałożyciel Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej „Źródło” w Tarnowie, świeżo upieczony Pastor Kościoła oraz Lider Uwielbienia.

KONFERENCJA NOWY HORYZONT SESJA 1

KONFERENCJA NOWY HORYZONT SESJA 1Koncert Mai i Pawła Ludwiczak.

Dnia 6 stycznia 2017 r. odbyło się świąteczne spotkanie przy nastrojowej muzyce w wykonaniu Mai i Pawła Ludwiczak.

Maja Ludwiczak - wokalistka, songwriterka, artystka o ciemnym głosie, zafascynowana - jak sama mówi - "muzyką prawdziwą"

Paweł Ludwiczak - gitarzysta, basista, prywatnie mąż Mai

>>>LINK DO FILMIKU Z KONCERTU MAI I PAWŁA LUDWICZAK<<<


Wielu błogosławionych dni w nowym 2017 roku!!

"Jam jest alfa i omega [początek i koniec], mówi Pan, Bóg, Ten, który jest i który był, i który ma przyjść, Wszechmogący."

Ob.Jana 1;8

Nowy Rok wraz z rodzinami mogliśmy przywitać w Kościele. Zabawy zarówno dla dorosłych jak i dzieci powodowały, że nikt z zebranych się nie nudził. Pomiędzy tradycyjnymi tańcami uczestnicy uczyli się tańców wspólnych jak również interesujących układów tanecznych.

Poniżej krótki filmik z zabawy.

SYLWESTER 2016/2017 KZ ŚWIEBODZICE

SYLWESTER 2016/2017 KZ ŚWIEBODZICE


50 URODZINY LUCYNKI